W konkurencji nogami do kraula z deską dziewcząt:
Rocznik 2007 i młodsze
- Bąkowska Antonina
- Gruda Zofia
- Browarczyk Sara
Rocznik 2006- 2005
- Gedowska Milena
- Tobolska Olga
- Zaborowska Oliwia
Rocznik 2004
- Kitowska Karolina
- Byczkowska Paulina
- Czaja Paulina
Rocznik 2003 i starsze
- Buhajewicz Julia
- Grzymkowska Wiktoria
- Warmowska Martyna
W konkurencji nogami do kraula z deską chłopców:
Rocznik 2007 i młodsi
- Walszakowski Błażej
- Cyrzan Grzegorz
- Kubiak Gabriel
Rocznik 2006- 2005
- Wicki Bartłomiej
- Bobkowski Jakub
- Jeszka Mateusz
Rocznik 2004
- Trepczyk Nikodem
- Sypion Jakub
Rocznik 2003 i starsi
- Bąkowski Marceli
- Potrykus Adrian
- Jankowski Sebastian
W konkurencji nogami do stylu grzbietowego z deską dziewcząt:
Rocznik 2007 i młodsze
- Bobkowska Sandra
- Bąkowska Antonina
- Miazek Zuzanna
Rocznik 2006- 2005
- Dawidowska Angelika
- Grzenkowska Oliwia
- Tobolska Blanka
Rocznik 2004
- Kitowska Karolina
- Byczkowska Paulina
- Czaja Paulina
Rocznik 2003 i starsze
- Grzymkowska Wiktoria
- Buhajewicz Julia
- Belgrau Daria
W konkurencji nogami do stylu grzbietowego z deską chłopców:
Rocznik 2007 i młodsi
- Walaszkowski Błażej
- Cyrzan Grzegorz
- Kubiak Gabriel
Rocznik 2006- 2005
- Wicki Bartłomiej
- Jeszka Mateusz
- Leyk Jakub
Rocznik 2004
- Sypion Jakub
- Trepczyk Nikodem
Rocznik 2003 i starsi
- Potrykus Adrian
- Bąkowski Marceli
- Jankowski Sebastian
W konkurencji 25m kraulem dziewcząt:
Rocznik 2007 i młodsze
- Kubiak Daria
- Gruda Zofia
- Bąkowska Antonina
Rocznik 2006- 2005
- Tobolska Olga
- Gańska Magdalena
- Stachowiak Zuzanna
Rocznik 2004
- Bobrowska Natalia
- Zwara Patrycja
- Byczkowska Paulina
Rocznik 2003 i starsze
- Grzymkowska Wiktoria
- Buhajewicz Julia
- Belgrau Daria
W konkurencji 25m kraulem chłopców:
Rocznik 2007 i młodsi
- Łukowicz Nikodem
- Cyrzan Grzegorz
- Walaszkowski Błażej
Rocznik 2006- 2005
- Jeszka Mateusz
- Wicki Bartłomiej
- Byczkowski Karol / Rychert Szymon
Rocznik 2004
- Goll Jakub
- Tymiński Patryk
- Traczyk Jakub
Rocznik 2003 i starsi
- Zatyka Wiktor
- Bąkowski Marceli
- Pietraszkiewicz Cezary
W konkurencji 25m stylem grzbietowym dziewcząt:
Rocznik 2007 i młodsze
- Drajok Klara
- Miazek Zuzanna
- Bąkowska Antonina
Rocznik 2006- 2005
- Tobolska Blanka
- Dawidowska Angelika
- Sajek Dominika
Rocznik 2004
- Zwara Patrycja
- Bobrowska Natalia
- Byczkowska Paulina
Rocznik 2003 i starsze
- Grzymkowska Wiktoria
- Buhajewicz Julia
- Belgrau Daria
W konkurencji 25m stylem grzbietowym chłopców:
Rocznik 2007 i młodsi
- Łukowicz Nikodem
- Kroll Błażej
- Byczkowski Mateusz
Rocznik 2006- 2005
- Kostuch Krzysztof
- Byczkowski Karol
- Bobkowski Jakub
Rocznik 2004
- Orczykowski Mateusz
- Goll Jakub
- Tymiński Patryk
Rocznik 2003 i starsi
- Zatyka Wiktor
- Bąkowski Marceli
- Pietraszkiewicz Cezary
Medalistom zawodów oraz pozostałym startującym uczniom gratulujemy startów w zawodach z nowymi rekordami życiowymi.