sklepik2logoemail

Visit

Today: 74

Month: 2758

All: 95795

ADMINISTRACJA

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Kolejne świetne starty na olimpijskiej pływalni podczas zawodów Supercup w Berlinie

Michalina Grzech w świetnej formie z 4 medalami zawodów.

Brązowy medal dla Amelii Skorowskiej.

Minionej soboty i niedzieli dziesiątka kartuskich pływaków kończyła rok startując na Międzynarodowych Zawodach Pływackich Supercup w Berlinie.

Po świetnych występach na 25m pływalni w Olsztynie przyszedł czas na ustanawianie rekordów życiowych i miejsca w swimrankingu na pływalni 50m w kategorii młodzików.

Doskonałą formę prezentuje Michalina Grzech, specjalistka stylu grzbietowego, która nie dała szans konkurentkom na 50 i 100m stylem grzbietowym zdobywając dwa złote medale imprezy oraz bardzo cenne wyniki czasowe. Na 200m grzbietowym zajęła 2 pozycję i srebrny medal zawodów, do kolekcji medali dorzuciła brąz na 200m zmiennym.

Brązowy medal przywozi z zawodów Amelia Skorowska, specjalistka stylu klasycznego wywalczyła 3 lokatę na 50m klasycznym.

Na uwagę zasługują wysokie miejsca i wyniki Pauliny Burdon na 50, 100 i 200 grzbietowym (4 , 5 i 6 miejsce).

Miejsca pływaków w Supercup Berlin (do 10 miejsca):
Michalina Grzech: 1- 50m grzbietowym, 1- 100m grzbietowym, 2- 200m grzbietowym, 3 – 200m zmiennym
Amelia Skorowska: 3- 50m klasycznym, 4- 100m klasycznym
Paulina Burdon: 4- 50m grzbietowym, 5- 200m grzbietowym, 6- 100m grzbietowym, 6- 50m motylkowym
Maja Grzech: 5- 400m dowolnym, 6- 200m dowolnym, 6- 100m dowolnym
Konrad Treder : 5- 100m klasycznym, 5- 200m grzbietowym, 6- 100m grzbietowym, 7- 50m klasycznym, 9- 50m grzbietowym
Aleksander Trybull: 5- 200m grzbietowym, 6- 100m grzbietowym, 7- 50m grzbietowym, 10- 100m klasycznym
Maja Gajewska: 7- 200m dowolnym, 10- 100m dowolnym
Natalia Formela: 8- 100m klasycznym, 10- 50m klasycznym, 10- 50m motylkowym
Julia Chmielewska: 10- 100m motylkowym

ŻYCZĄC WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA,

Kartuscy pływacy dziękują UG Kartuzy, głównemu sponsorowi Panu Bogdanowi Górskiemu za wsparcie finansowe oraz sponsorom wyjazdu Panu Tomaszowi Grzenkowicz, Piotrowi Brzeskiemu, Kazimierzowi Hinc za pomoc finansową transportu na zawody.