sklepik2logoemail

Odwiedziny

Dziś: 57

Miesiąc: 322

Od poczatku: 169607

ADMINISTRACJA

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Pływaniu.

Doskonałe starty Wiktora Słabka i Lidii Tomczuk.
Wysokie miejsca medalowe w rywalizacji dla kartuskich pływaków.

W trzech blokach dwudniowych zawodów Mistrzostw Województwa Pomorskiego, startowała 13- osobowa grupa kartuskich pływaków w kategorii juniorów i młodzików.
Ponad 300 zawodników z 16 klubów pomorskiego jak co roku rywalizowało w zawodach o miano najlepszych w województwie pomorskim w Akademickim Centrum Sportowym
Akademii Marynarki Wojennej.
Doskonałą formą i rozwojem sportowym już od jakiegoś czasu pokazuje się Wiktor Słabek i Lidia Tomczuk, którzy byli bezkonkurencyjni (Słabek styl dowolny, Tomczuk styl grzbietowy).
Zadowalająca forma jak na okres przed zimowymi mistrzostwami zaprezentowali pozostali pływacy Cartusii zdobywając wiele czołowych miejsc medalowych w swoich kategoriach wiekowych.

Wyniki zawodników Cartusii:

Młodzicy rocznik 2010 – 2009:
Wiktor Słabek: 1 – 50m dowolnym, 1 – 100m dowolnym, 1 – 200m dowolnym, 1 – 400m dowolnym
Lidia Tomczuk: 1 – 50m grzbietowym, 1 – 100m grzbietowym, 1 – 200m grzbietowym, 2 – 50m dowolnym, 2 – 400m dowolnym
Wiktoria Wilczewska: 1 – 200m dowolnym, 2 – 100m dowolnym, 2 – 50m dowolnym, 4 – 400m dowolnym
Wiktor Gruchała 3 – 200m grzbietowym, 4 – 50m grzbietowym, 5 – 100m grzbietowym, 11 – 100m zmiennym
Błażej Gołuński 4 – 100m motylkowym, 8 – 200m klasycznym, 10 – 100m klasycznym, 12 – 50m klasycznym, 15 – 50m motylkowym

 

Juniorzy rocznik 2008 – 2007:
Paulina Burdon: – 200m grzbietowym, 2 - 50m grzbietowym, 2 - 50m motylkowym, 3 – 100m grzbietowym
Michalina Grzech: 2 – 100m grzbietowym, 3 – 200m grzbietowym, 3 – 50m dowolnym -
Wiktor Hilbrycht: 2 – 50m klasycznym, 2 – 100m klasycznym, 4 – 200m klasycznym, 7 – 50m motylkowym
Natalia Formela: 1 – 200m klasycznym, 2 – 100m klasycznym, 4 – 50m klasycznym, 4 – 100m zmiennym
Amelia Skorowska: 1 – 50m klasycznym, 1 – 100m klasycznym, 1 – 200m klasycznym, 2 – 100m dowolnym, 4 – 50m dowolnym, 4 - 50m motylkowym
Maja Gajewska: 2 – 400m dowolnym, 2 – 200m dowolnym, 3 – 100m dowolnym, 5 – 50m dowolnym
Julia Chmielewska: 1 – 100m dowolnym, 3 – 100m zmiennym
Zofia Turowska: 2 – 200m klasycznym, 2 – 100m klasycznym, 3 – 50m klasycznym, 7 – 50m dowolnym

Kartuscy pływacy dziękują UG Kartuzy za możliwości treningowe. Głównemu sponsorowi Panu Bogdanowi Górskiemu za wsparcie finansowe sekcji pływackiej w drodze do mistrzostwa sportowego. Dziękujemy Panu Mirosławowi Makurat, właścicielowi firmy Makurat Auto Miras w Pępowie za transport na zawody pływackie.