sklepik2logoemail

Odwiedziny

Dziś: 2

Miesiąc: 1677

Od poczatku: 144688

ADMINISTRACJA

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

V Międzynarodowych Mistrzostwach Warmii i Mazur w Olsztynie

Ponad 3 tysiące startów, 40 rywalizujących pomiędzy sobą klubów, pośród nich 18nastu zawodników Sekcji Pływackiej GKS CARTUSIA. W trakcie V Międzynarodowych Mistrzostwach Warmii i Mazur w dniach 04-05.12.2021r w Olsztynie, zawodnicy GKS CARTUSIA 26 razy stawali na podium zawodów, zajmując siódmą pozycję w klasyfikacji generalnej.
Lidia Tomczuk zajęła drugie miejsce w klasyfikacji końcowej dziewcząt 11lat,
Michalina Grzech była trzecia pośród 14nasto latek.

Osiągnięcia poszczególnych zawodników :

BURDON Paulina, 2007

Miejsce

200m grzbietowy

1

50m grzbietowy

2

100m grzbietowy

2

200m dowolny

3

100m dowolny

5

CHMIELEWSKA Julia, 2007

 

50m motylkowy                               

5

100m motylkowy                                

5

50m dowolny                                       

6

100m dowolny                                

6

200m dowolny 

                           

6

FORMELA Natalia, 2008

 

200m klasyczny                                 

4

100m klasyczny                                  

6

200m zmienny                                   

6

50m klasyczny                               

7

100m dowolny 

                                     

15

GAJEWSKA Maja, 2007                     

 

800m dowolny                                 

3

400m dowolny                           

4

200m dowolny                                     

9

100m dowolny                                       

10

50m dowolny

11

GRUCHAŁA Wiktor, 2009

 

200m grzbietowy                        

5

100m dowolny                                

6

50m grzbietowy                  

6

100m grzbietowy                       

8

200m dowolny  

                           

9

GRUDA Zofia, 2010

 

100m klasyczny                            

1

100m motylkowy                            

2

200m dowolny                           

3

50m klasyczny                           

4

50m motylkowy  

                        

13

GRZECH Maja, 2008

 

200m dowolny                        

2

800m dowolny                         

2

400m dowolny                              

3

100m dowolny                                 

9

50m dowolny    

                              

14

GRZECH Michalina, 2007

 

50m grzbietowy                          

1

100m grzbietowy                         

1

200m grzbietowy                         

3

200m dowolny                        

8

100m dowolny  

                                  

13

HILBRYCHT Wiktor, 2008

 

200m klasyczny                        

5

100m klasyczny                        

9

50m klasyczny                           

12

100m motylkowy                       

12

50m motylkowy    

                   

16

KREFT Mateusz, 2009

 

200m klasyczny                        

5

100m klasyczny                      

7

100m dowolny                            

8

200m zmienny                             

8

50m klasyczny     

                              

10

MALINOWSKA Matylda, 2009

 

50m dowolny                                  

5

50m grzbietowy                        

5

100m dowolny                               

6

400m dowolny                             

10

200m dowolny  

                            

12

NADOLNY Wiktor, 2008

 

400m dowolny

14

50m grzbietowy

17

200m dowolny

21

100m dowolny

29

50m dowolny

36

SKOROWSKA Amelia, 2007

 

200m klasyczny                                   

2

50m klasyczny                                     

3

100m klasyczny                                   

3

200m dowolny                                       

12

100m dowolny   

                                   

14

SŁABEK Wiktor, 2009

 

200m dowolny                                       

2

400m dowolny                                       

2

100m dowolny                                       

4

200m zmienny                                       

5

50m dowolny  

                                      

7

TOMCZUK Lidia, 2010

 

50m grzbietowy                                     

1

100m grzbietowy                                   

1

200m dowolny                                        

2

100m dowolny                                       

4

50m dowolny    

                                    

5

TREDER Konrad, 2008

 

400m dowolny                                       

5

100m grzbietowy                                    

5

200m grzbietowy                                   

5

200m dowolny                                       

8

50m grzbietowy 

                                   

8

TUROWSKA Zofia, 2007

 

200m klasyczny                                    

3

200m grzbietowy                                   

6

50m klasyczny                                     

6

50m grzbietowy                                     

7

100m klasyczny  

                                

7

WILCZEWSKA Wiktoria, 2009

 

100m dowolny                                       

1

200m dowolny                                       

2

50m grzbietowy                                     

2

400m dowolny                                       

4

50m dowolny                                         

7

 

Zawodnicy i trenerzy dziękują UG Kartuzy, KPWiK, Panu Bogdanowi Górskiemu oraz rodzicom zawodników za wsparcie finansowe w przygotowaniach do zawodów.