Ponad 3 tysiące startów, 40 rywalizujących pomiędzy sobą klubów, pośród nich 18nastu zawodników Sekcji Pływackiej GKS CARTUSIA. W trakcie V Międzynarodowych Mistrzostwach Warmii i Mazur w dniach 04-05.12.2021r w Olsztynie, zawodnicy GKS CARTUSIA 26 razy stawali na podium zawodów, zajmując siódmą pozycję w klasyfikacji generalnej.
Lidia Tomczuk zajęła drugie miejsce w klasyfikacji końcowej dziewcząt 11lat,
Michalina Grzech była trzecia pośród 14nasto latek.
Osiągnięcia poszczególnych zawodników :
BURDON Paulina, 2007 |
Miejsce |
200m grzbietowy |
1 |
50m grzbietowy |
2 |
100m grzbietowy |
2 |
200m dowolny |
3 |
100m dowolny |
5 |
CHMIELEWSKA Julia, 2007 |
|
50m motylkowy |
5 |
100m motylkowy |
5 |
50m dowolny |
6 |
100m dowolny |
6 |
200m dowolny
|
6 |
FORMELA Natalia, 2008 |
|
200m klasyczny |
4 |
100m klasyczny |
6 |
200m zmienny |
6 |
50m klasyczny |
7 |
100m dowolny
|
15 |
GAJEWSKA Maja, 2007 |
|
800m dowolny |
3 |
400m dowolny |
4 |
200m dowolny |
9 |
100m dowolny |
10 |
50m dowolny |
11 |
GRUCHAŁA Wiktor, 2009 |
|
200m grzbietowy |
5 |
100m dowolny |
6 |
50m grzbietowy |
6 |
100m grzbietowy |
8 |
200m dowolny
|
9 |
GRUDA Zofia, 2010 |
|
100m klasyczny |
1 |
100m motylkowy |
2 |
200m dowolny |
3 |
50m klasyczny |
4 |
50m motylkowy
|
13 |
GRZECH Maja, 2008 |
|
200m dowolny |
2 |
800m dowolny |
2 |
400m dowolny |
3 |
100m dowolny |
9 |
50m dowolny
|
14 |
GRZECH Michalina, 2007 |
|
50m grzbietowy |
1 |
100m grzbietowy |
1 |
200m grzbietowy |
3 |
200m dowolny |
8 |
100m dowolny
|
13 |
HILBRYCHT Wiktor, 2008 |
|
200m klasyczny |
5 |
100m klasyczny |
9 |
50m klasyczny |
12 |
100m motylkowy |
12 |
50m motylkowy
|
16 |
KREFT Mateusz, 2009 |
|
200m klasyczny |
5 |
100m klasyczny |
7 |
100m dowolny |
8 |
200m zmienny |
8 |
50m klasyczny
|
10 |
MALINOWSKA Matylda, 2009 |
|
50m dowolny |
5 |
50m grzbietowy |
5 |
100m dowolny |
6 |
400m dowolny |
10 |
200m dowolny
|
12 |
NADOLNY Wiktor, 2008 |
|
400m dowolny |
14 |
50m grzbietowy |
17 |
200m dowolny |
21 |
100m dowolny |
29 |
50m dowolny |
36 |
SKOROWSKA Amelia, 2007 |
|
200m klasyczny |
2 |
50m klasyczny |
3 |
100m klasyczny |
3 |
200m dowolny |
12 |
100m dowolny
|
14 |
SŁABEK Wiktor, 2009 |
|
200m dowolny |
2 |
400m dowolny |
2 |
100m dowolny |
4 |
200m zmienny |
5 |
50m dowolny
|
7 |
TOMCZUK Lidia, 2010 |
|
50m grzbietowy |
1 |
100m grzbietowy |
1 |
200m dowolny |
2 |
100m dowolny |
4 |
50m dowolny
|
5 |
TREDER Konrad, 2008 |
|
400m dowolny |
5 |
100m grzbietowy |
5 |
200m grzbietowy |
5 |
200m dowolny |
8 |
50m grzbietowy
|
8 |
TUROWSKA Zofia, 2007 |
|
200m klasyczny |
3 |
200m grzbietowy |
6 |
50m klasyczny |
6 |
50m grzbietowy |
7 |
100m klasyczny
|
7 |
WILCZEWSKA Wiktoria, 2009 |
|
100m dowolny |
1 |
200m dowolny |
2 |
50m grzbietowy |
2 |
400m dowolny |
4 |
50m dowolny |
7 |
Zawodnicy i trenerzy dziękują UG Kartuzy, KPWiK, Panu Bogdanowi Górskiemu oraz rodzicom zawodników za wsparcie finansowe w przygotowaniach do zawodów.