sklepik2logoemail

Odwiedziny

Dziś: 15

Miesiąc: 1024

Od poczatku: 129880

ADMINISTRACJA

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12- 13 letnich w pływaniu

Rewelacyjne starty Natalii Formela w stylu klasycznym.

1 miejsce sztafety 4 x 50 dowolnym 12- latków.

Za nami Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13lat w pływaniu które ,odbyły się w dniach 25-26.03.2021r w Gdańsku. W dwudniowych zmaganiach szesnastu klubów, uczestniczyli zawodnicy Sekcji Pływackiej GKS CARTUSIA rocznika 2008 oraz 2009 prezentując znakomitą formę .Znakomicie zaprezentowali się zawodnicy w startach indywidualnych gdzie złote krążki przywieźli do Kartuz Formela Natalia ,Grzech Maja,Słabek Wiktor. Srebro wywalczyli Treder Konrad,Kreft Mateusz ,Malinowska Matylda.Brazowe medale zawisły na piersiach zawodników Formela Natalia,Grzech Maja,Treder Konrad,Słabek Wiktor,Kreft Mateusz,Malinowska Matylda,Gruchała Wiktor,Wilczewska Wiktoria. Znakomicie wypadł start sztafet,dwunastolatkowie 4x50 stylem dowolnym zajęli pierwsze miejsce ,o rok starsi w 4x50 stylem zmienny uplasowali się na trzecim miejscu.

Zawodnicy i trenerzy dziękują UG Kartuzy, KPWiK, Panu Bogdanowi Górskiemu oraz rodzicom zawodników za wsparcie finansowe w przygotowaniach do zawodów.

Szczegóły klasyfikacji poniżej.

WYNIKI:


ROCZNIK 2008


FORMELA NATALIA
- 1 miejsce 100 klasycznym
- 1 miejsce 200 klasycznym
- 3 miejsce 200 zmiennym
- 4 miejsce 400 dowolnym

GRZECH MAJA
- 1 miejsce 400 dowolnym
- 3 miejsce 100 dowolnym
- 3 miejsce 100 grzbietowym

TREDER KONRAD
- 2 miejsce 200 grzbietowym
- 3 miejsce 100 grzbietowym
- 4 miejsce 400 dowolnym
- 9 miejsce 100 dowolnym

HILBRYCHT WIKTOR
- 6 miejsce 200 klasycznym
- 7 miejsce 100 klasycznym
- 9 miejsce 50 motylkowym

ROCZNIK 2009

SŁABEK WIKTOR
- 1 miejsce 400 dowolnym
- 3 miejsce 200 zmiennym
- 4 miejsce 100 dowolnym

KREFT MATEUSZ
- 2 miejsce 400 dowolnym
- 3 miejsce 100 dowolnym
- 4 miejsce 100 klasycznym
- 4 miejsce 200 klasycznym

MALINOWSKA MATYLDA
- 2 miejsce 100 dowolnym
- 3 miejsce 400 dowolnym
- 6 miejsce 100 grzbietowym

GRUCHAŁA WIKTOR
- 3 miejsce 200 grzbietowym
- 3 miejsce 400 dowolnym
- 3 miejsce 100 dowolnym
- 8 miejsce 100 dowolnym

WILCZEWSKA WIKTORIA
- 3 miejsce 100 klasycznym
- 3 miejsce 200 klasycznym
- 4 miejsce 200 grzbietowym
- 4 miejsce 100 grzbietowym

KUSZOWSKA GRACJA
- 10 miejsce 200 grzbietowym
- 10 miejsce 100 grzbietowym

SZTAFETA 4 x 50 stylem zmiennym
13 lat – 3 miejsce
12 lat – 4 miejsce

SZTAFETA 4 x 50 stylem dowolnym
13 lat – 5 miejsce
12 lat – 1 miejsce

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT 13 lat
FORMELA NATALIA – 3 miejsce
GRZECH MAJA – 5 miejsce

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT 12 LAT
MALINOWSKA MATYLDA – 6 miejsce
WILCZEWSKA WIKTORIA – 7 miejsce

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW 13 LAT
TREDER KONRAD – 6 miejsce

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW 12 LAT
SŁABEK WIKTOR – 2 miejsce
KREFT MATEUSZ – 4 miejsce
GRUCHAŁA WIKTOR – 5 miejsce

STATYSTYKA MEDALOWA
GKS CARTUSIA KARTUZY – 3 miejsce na 11 klubów.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA – 13 LAT
4 miejsce.
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA – 12 LAT
4 miejsce.

Sekcja Pływacka GKS CARTUSIA