sklepik2logoemail

Odwiedziny

Dziś: 1

Miesiąc: 378

Od poczatku: 122741

ADMINISTRACJA

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Ogólnopolskie Zawody Pływackie DELFINARIUM Gdyńskie

Pierwsze starty kartuskich pływaków po długiej przerwie w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich DELFINARIUM Gdyńskie.

Michalina Grzech najlepszą zawodniczką zawodów w kategorii juniorów młodszych. 15 medali dla kartuskich pływaków.

W Ogólnopolskich Zawodach Pływackich DELFINARIUM Gdyńskie ścigało się 29 klubów z Polski w kategorii dzieci, młodzików i juniorów. Doskonałą formę po długiej przerwie w treningach i startach zaprezentowali zawodnicy CARTUSII- uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Kartuzach. Pływacy zaprezentowali świetną formę zdobywając 15 medali dla Kartuz, a Michalinę Grzech ogłoszono najlepszą zawodniczką zawodów w kategorii juniorów młodszych, pozostali zawodnicy mocno poprawili rekordy życiowe.

Wyniki zawodników w kategorii juniorów młodszych do 10 miejsca:

 Michalina Grzech:  - 1- 100m grzbietowym / 1- 200m zmiennym

Burdon Paulina: - 2- 100m motylkowym / 3- 100m grzbietowym

Gajewska Maja: - 2- 200m dowolnym / 4- 100m dowolnym

Skorowska Amelia:  - 3- 100m klasycznym / 4- 200m zmiennym

Sikora Oskar: - 3- 100m grzbietowym

Chmielewska Julia: - 4- 100m motylkowym / 10- 100m dowolnym

Turowska Zofia: - 8- 100m klasycznym

Trybull Aleksander: - 9- 100m grzbietowym / 10- 100m klasycznym

 

Wyniki zawodników w kategorii młodzików do 10 miejsca:

Formela Natalia: - 2- 50m klasycznym / 2- 100m zmiennym

Treder Konrad: - 2- 50m grzbietowym / 5- 50m klasycznym

Malinowska Matylda: - 3- 50m grzbietowym / 5- 50m dowolnym

Grzech Maja:  - 4- 50m dowolnym / 4- 50m grzbietowym

Kreft Mateusz: - 5- 100m zmiennym

Gruchała Wiktor: - 7- 50m grzbietowym / 9- 50m motylkowym

Hilbrycht Wiktor: - 9- 50m motylkowym

Słabek Wiktor: - 9- 50m klasycznym

 

Wyniki zawodników w kategorii dzieci do 10 miejsca:

Tomczuk Lidia: - 1- 50m grzbietowym / 2- 50m dowolnym

Beyer Jadwiga: - 2- 50m klasycznym

Gruda Zofia: - 2- 100m zmiennym / 6- 50m dowolnym

Wiśniewski Jovan: - 8- 50m grzbietowym

 

Sekcja pływacka GKS CARTUSIA dziękuje Urzędowi Gminy Kartuzy oraz głównemu sponsorowi Panu Bogdanowi Górskiemu za wsparcie finansowe sekcji w drodze do  mistrzostwa sportowego.