sklepik2logoemail

Odwiedziny

Dziś: 0

Miesiąc: 2225

Od poczatku: 140975

ADMINISTRACJA

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

reklama płatna

 

niedziela

 

PRZYJMUJEMY ZAPISY

NA NIEDZIELNE ZAJĘCIA

Sprawdź nas i dołącz do nas

Zapisy:

602 252 852

666-039 598

lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkoła Pływania DELFIN istnieje przy Kartuskiej Pływalni NECZK od 2005 roku. To najstarsza szkoła pływania w Kartuzach która działa od momentu powstania pływalni.
Szkoła zajmuje się  nauką i doskonaleniem pływania dzieci, młodzieży i dorosłych oraz pływaniem sportowym. Pracujemy z dzieciaczkami  i dziadkami. Nauczamy w grupach od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych oraz w niedzielę w godzinach porannych (dokładny grafik w zakładce kalendarz spotkań). Przygotowujemy do egzaminów wstępnych na uczelnie sportowe oraz układamy indywidualne treningi dla profesjonalistów.
 Trenerami szkoła są byli pływacy- trenerzy  pracujący z kartuskimi pływakami (Sebastian Cieśliński , Arek Zalewski), a trener Arek Zalewski posiada najwyższe uprawnienia trenerskie i współpracuje z pływacką kadrą narodową i kadrami wojewódzkimi. W szkółce pracują również wykwalifikowani, sprawdzeni i solidni instruktorzy- byli kartuscy pływacy.
 Wychowankami trenerów są wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski w kategoriach dzieci, młodzików, juniorów i seniorów. To rekordziści Polski i zawodnicy Pływackiej Kadry Narodowej.
ZAPRASZAMY...  PRZYJDŹ DO NAS A UZYSKASZ KAŻDĄ POMOC W DZIEDZINIE PŁYWANIA