sklepik2logoemail

Odwiedziny

Dziś: 6

Miesiąc: 190

Od poczatku: 107156

ADMINISTRACJA

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Doskonałe rozpoczęcie sezonu pływackiego przez najstarszą grupę kartuskich pływaków na międzynarodowym mitingu pływackim w niemieckim Bremen.

W sobotę 5 i niedzielę 6 października w niemieckim Bremen kartuscy pływacy ścigali się w międzynarodowym mitingu pływackim. 20 klubów uczestniczyło w tych zmaganiach pływackich w których kartuscy pływacy wielokrotnie stawali na podium osiągając bardzo cenne wyniki w swoich koronnych startach.

Najlepszymi startami i cennymi życiówkami pokazali się Paulina Burdon, Amelia Skorowska, Michalina Grzech i Oskar Sikora. Startując w popołudniowych finałach dzielnie walczyli o medale zawodów w kategoriach juniorskich.

 Wyniki młodzików 2007:

Amelia Skorowska: 1 – 100m klasycznym, 1- 50m klasycznym, 5 – 100m zmiennym, 10 – 50m dowolnym

Michalina Grzech : 1 – 200m zmiennym,  2 – 100m grzbietowym, 3 – 100m zmiennym, 3 – 50m grzbietowym

Paulina Burdon: 2 - 50m grzbietowym, 3 – 50 motylkowym, 4 – 100m motylkowym

Oskar Sikora: 2 – 100m grzbietowym, 2 – 50m dowolnym, 1 – 50m motylkowym

Maja Gajewska:   2 – 200m dowolnym, 3 – 100m dowolnym, 4 – 50m dowolnym, 9 – 50m motylkowym

Trybull Aleksander: 3 – 50m grzbietowym, 4 - 100m grzbietowym, 5 - 100m klasycznym, 8 - 200m dowolnym

Zofia Turowska: 3 – 50m klasycznym, 5 – 100m klasycznym, 10 – 100m grzbietowym, 14 - 50m grzbietowym

Julia Chmielewska: 5 – 50m dowolnym,  6 – 100m motylkowym, 6 – 100m dowolnym, 6 – 50m motylkowym

Wiktor Gojtowski: 8 – 100m dowolnym,  6 – 50m grzbietowym, 8 – 50m dowolnym, 10 - 200m dowolnym

Wiktoria Szymichowska: 4 – 200m dowolnym, 8 – 100m grzbietowym                                       -

Wyniki młodzików 2008:

Maja Grzech:  3 – 200m dowolnym, 3 – 50m grzbietowym, 4 – 50m dowolnym,  5 – 100m dowolnym

Natalia Formela: 3 – 50m klasycznym,  4 – 100m klasycznym, 6 – 200m zmiennym, 8 - 100m zmiennym

Wyniki dzieci 2010:

Lidia Tomczuk: 1 – 100m grzbietowym, 2 – 50m grzbietowym, 3 – 100m dowolnym

 

Kartuscy pływacy dziękują za dofinansowanie wyjazdu na zawody UG Kartuzy oraz głównemu sponsorowi, Panu Bogdanowi Górskiemu. Podziękowania za pomoc w transporcie dla Panów Wojtka Pruskiego i Łukasza Gojtowskiego.