sklepik2logoemail

Odwiedziny

Dziś: 36

Miesiąc: 1740

Od poczatku: 83525

ADMINISTRACJA

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Starty kartuskich pływaków w Grand Prix Pragi i czeskich Strakonicach

W dniach 1 i 2 czerwca grupa 11 kartuskich pływaków startowała na odkrytych pływalniach olimpijskich w Czechach. Pierwszego dnia pływacy Cartusii ścigali się w kategoriach dzieci i młodzików w  zawodach organizowanych w czeskich Strakonicach. Z tych zawodów kartuscy pływacy wywieźli 30 miejsc medalowych.

Wyniki zawodników w kategorii dzieci:

Konrad Treder1-  100m grzbietowym, 2- 50m klasycznym, 2- 200m zmiennym

Maja Grzech: 2- 200m dowolnym, 2- 200m grzbietowym, 4- 100m dowolnym, 12- 50m dowolnym

Natalia Formela: 3- 50m motylkowym, 4- 200m zmiennym, 6- 200m klasycznym, 7- 100m klasycznym

 

Wyniki zawodników w kategorii młodzików:

Michalina Grzech: 1- 100m grzbietowym, 1- 100m motylkowym, 200m zmiennym, 3- 50m motylkowym

Amelia Skorowska: 1- 200m klasycznym, 1- 100m klasycznym, 50m klasycznym, 18- 50m dowolnym

Oskar Sikora: 1- 100m grzbietowym, 1- 50m motylkowym, 100m motylkowym, 1- 50m dowolnym

Paulina Burdon: 1- 50m motylkowym, 3- 200m zmennym, 

Maja Gajewska: 2- 100m dowolnym, 2- 200m dowolnym, 50m dowolnym, 10- 50m motylkowym

Aleksander Trybull: 2- 100m klasycznym, 3- 100m grzbietowym, 200m zmiennym, 8- 50m klasycznym

Julia Chmielewska: 3- 100m dowolnym, 3- 50m dowolnym, 50m motylkowym, 7- 100m motylkowym

Wiktor Gojtowski: 8- 200m dowolnym, 9- 100m grzbietowym, 11- 100m dowolnym, 15- 50m dowolnym

 

Sztafeta chłopców w składzie: Skora, Treder, Gojtowski, Trybull zajęła 3 mejsce.

 

Drugiego dnia pływacy startowali w Grand Prix Pragi i w tych zawodach również sprawili się wzorowo prezentując wysoki poziom przygotowania i zaangażowania w zmagania sportowe.

W tych zawodach startowali tylko zawodnicy w kategorii młodzików rocznika 2007 i wywieźli z nich z 11 pozycjami medalowymi.

Wyniki zawodów:

Michalina Grzech: 1- 100m grzbietowym, 2- 50 motylkowy, 2- 50m dowolnym, 3- 50m klasycznym

Paulina Burdon: 1- 50m motylkowym, 3- 100m grzbietowym, 5- 50m dowolnym, 5- 50m klasycznym

Amelia Skorowska: 2- 50m klasycznym, 3- 100m klasycznym,  12- 100m grzbietowym

Oskar Sikora: 2- 50m motylkowym, 3- 100m grzbietowym, 5- 50m dowolnym

Julia Chmielewska: 3- 50m dowolnym, 7- 50m motylkowym, 11- 100m grzbietowym

Maja Gajewska:  5- 100mgrzbietowym, 7- 50m dowolnym, 12- 50m motylkowym

Wiktor Gojtowski: 6- 400m dowolnym, 12- 100m grzbietowym, 14- 50m dowolnym

Aleksander Trybull: 8- 100m grzbietowym, 11- 50m dowolnym

 

Kartuscy pływacy dziękują UG Kartuzy oraz głównemu sponsorowi Panu Bogdanowi Górskiemu za wsparcie finansowe w drodze do mistrzostwa sportowego.