sklepik2logoemail

Odwiedziny

Dziś: 28

Miesiąc: 1133

Od poczatku: 71762

ADMINISTRACJA

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Udane starty z początkiem sezonu dla kartuskich pływaków na zawodach w niemieckiej Bremie

Kartuscy pływacy świetną postawą zainaugurowali rozpoczęcie sezonu po wakacyjnej przerwie. 17 młodych pływaków Cartusii roczników 2007, 2008 i 2009 z trenerem Arkiem Zalewskim ścigało się na dwudniowym międzynarodowym mitingu pływackim w Bremen.

Młodzi zawodnicy startowali w 4 konkurencjach zawodów. (2 starty w 1 sobotnim bloku oraz 2 starty w 2 niedzielnym bloku.)

Do najlepszych zawodników tych zawodów można zaliczyć Paulinę Burdon, Michalinę Grzech, Aleksandra Trybull, Konrada Tredera, Igora Zalewskiego, Wiktorię Wilczewską.

Pomimo życiówek wszystkich pływaków Cartusii to ci zawodnicy uzyskali najbardziej cenne czasy w swoich koronnych startach.

Wyniki zawodników w poszczególnych kategoriach.

Młodzicy 11- letni (rocznik 2007):

Paulina Burdon:

1- 50m grzbietowym, 1- 50m motylkowym

4- 100m grzbietowym, 6- 100m motylkowym

Michalina Grzech:

2- 50m grzbietowym, 3- 100m grzbietowym

4- 100m zmiennym, 7- 200m zmiennym

Aleksander Trybull:

1- 50m grzbietowym, 1- 100m grzbietowym

2- 50m klasycznym, 2- 100m klasycznym

Amelia Skorowska:

1- 100m klasycznym, 3- 50m klasycznym,

8- 100m grzbietowym

Oskar Sikora:

1- 50m motylkowym, 2- 50m dowolnym

3- 100m motylkowym, 4- 100m dowolnym

Wiktoria Szymichowska:

5- 50m dowolnym, 6- 100m dowolnym, 10- 100m grzbietowym

Wiktor Gojtowski:

 6- 50m dowolnym, 7- 50m grzbietowym

8- 100m dowolnym, 9- 100m grzbietowym

 

Dzieci 10- letnie (rocznik 2008):

Konrad Treder:

1- 50m grzbietowym, 2- 100m grzbietowym

1 -50m klasycznym, 1- 100m klasycznym

Igor Zalewski:

2- 50m klasycznym, 2- 100m klasycznym

2-100m zmiennym, 3- 50m dowolnym

Wiktor Hilbrycht:

1- 50m motylkowym, 2- 100m motylkowym

6-100zmiennym, 4- 50 dowolnym

Natalia Formela:

2- 50m klasycznym, 3- 100m klasycznym

5- 100m zmiennym, 7- 100m grzbietowym

Tomasz Nowiński:

4- 50m klasycznym, 4- 100m klasycznym, 5- 50m dowolnym

 

Dzieci 9- letnie (rocznik 2009):

Wiktoria Wilczewska:

1- 100m grzbietowym, 1- 100m klasycznym, 2- 100m zmiennym

Gracja Kuszowska:

1- 50m klasycznym, 1- 50m dowolnym

2-      100m klasycznym, 2- 50m grzbietowym

Mateusz Kreft:

 1- 50m klasycznym, 1- 50m grzbietowym

1- 100m klasycznym, 2- 100m grzbietowym

Maciej Szlas:

3- 50m grzbietowym, 4, 50m dowolnym, 5- 100m dowolnym

Antonina Radomska:

 2- 50m klasycznym, 4- 50m motylkowym

5- 50m grzbietowym, 9- 50m dowolnym

 

Kartuscy pływacy dziękują Urzędowi Gminy Kartuzy za dofinansowanie do wyjazdu na zawody oraz głównemu sponsorowi kartuskich pływaków Panu Bogdanowi Górskiemu.